אני עצמאי בן 59, נשוי ,אב ל 3 בנות וסב ל 2.
הגעתי ליעל כדי להתמודד טוב יותר במסגרת חיי הנישואין.
יעל היא תמיד נעימה ,אנושית ואמפטית ובו זמנית בעלת ראיה ברורה של הסוגיות המועלות במסגרת הטיפול.
חותרת תמיד למיצוי התהליך ולהכלת ההבטים המטרידים באופן שיאפשר התמודדות ופתרון
שמח מאוד להמליץ על יעל כאדם לפנות אליו
     

————————————————

 
תקופת הטיפול שעברתי אצל יעל בנתה אצלי המון כוח פנימי ואמונה בעצמי. בעדינות, בכנות, בפתיחות, באמפתיה ובסבלנות אינסופית היא הצליחה ליצור בינינו מערכת יחסים שמושתת על אמון, שחלחלה טיפה אחר טיפה ואפשרה לי לצאת אל העולם יותר מחוברת, יותר אמיצה, עם הרבה יותר אהבה לעצמי. יעל מלאה בענווה, בחדות אבחנה ובאמונה – הכלים הכי חשובים בטיפול. תודה יעל. תודה על הכול, ובעיקר – תודה שלא וויתרת עליי.
     

————————————————

הי יעל

אני כותבת את המילים האלה כדיי לומר לך תודה.

הגענו אלייך עם נער מתבגר בתקופה סוערת אחרי מקרים לא פשוטים בבית הספר ובבית. נער שהחל לקבל טיפול תרופתי פסיכיאטרי.

קבלת אותנו כהורים אובדי עצות עם אמפתיה גדולה ולפני הכל הרגעת אותנו,מה שכבר עשה שינוי.
מהר מאד נוצר קשר בינך לבין בננו , מה שלא היה מובן מאליו כיוון שהוא ילד שלא נוטה להפתח. מצאת דרך אל תוך העולם שלו והדברים התחילו לקרות.
כעת, אירי קצת יותר משנה המצב שונה לחלוטין. הפסקנו את הטיפול התרופתי, החיים בבית הרבה יותר רגועים ונראה שעלינו על דרך חדשה.
רציתי להודות לך על מה שעשית בשבילו אבל עוד יותר על מה שהיית עבורנו- בכל רגע של משבר היית שם לשיחת טלפון שלפעמים נמשכה שעה ארוכה. הדרכת אותנו, עודדת אותנו ולפעמים רק תמכת והיית שם לשמוע את הקושי.
פגשנו מטפלת קשובה אכפתית ומקצועית.
תודה רבה מכל הלב
 

————————————————

לפני כשנה הגעתי ליעל דרך המלצות על מנת לקבל הכוונה והדרכה לשיפור קשר ותקשורת עם בתי בת ה11 שבאותה עת אובחנה עם בעיית חרדה חברתית.מתחילת המפגש חוויתי חיבור מידי ומקצועי, הבנה מדויקת של הקושי והדינמיקה של התנהגות ביתי והקשר שלי אליה.

יעל היא אישה נעימה חייכנית ותומכת, תמיד הרגיעה, דיברה בגובה העיניים, בלט מאוד הרצון שלה לא להדביק תוויות למצבים. במובן זה אפשרה לי התמודדות יעילה יותר ופחות חרדתית ביחס לסיטואציות יום יומיות.

חוויתי אותה כשותפה מלאה למסע של תיקון ותוצאות חיוביות שבאו בעקבותיו.

————————————————

הצג עמוד